Praca

Poszukujemy odpowiedniego Kandydata na stanowisku:
Specjalista Badań Nieniszczących z uprawnieniami VT, PT, MT lub UT- ilość wakatów 1

Opis stanowiska:
– Samodzielna i odpowiedzialna praca przy kontroli złączy spawanych konstrukcji stalowych,
– Praca w systemie zmianowym,
– Sporządzanie raportów z kontroli oraz sprawozdań z badań.

Wymagania:
– Wykształcenie – minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne
– Doświadczenie zawodowe – co najmniej 1 rok w badaniach nieniszczących
– Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno pomiarowym
– Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
– Wiedza w dziedzinie spawalnictwa, hutnictwa i przetwórstwa metali
– Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office,

Predyspozycje:
– Dostosowanie się do pracy w zespole
– Zdolność podejmowania decyzji w ramach swoich kompetencji
– Stanowczość
– Rzetelność
– Punktualność i zdyscyplinowanie
– Wysoka kultura osobista i techniczna

Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług badawczych
– atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres biuro@echo-test.pl.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji F.U.H. Echo-Test Czesław Ulman (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 833 z późniejszymi zmianami).